strona główna arrow na gorąco

2 sierpnia 2015

Powązki Wojskowe, 1 sierpnia 2015

Warszawiacy wlewają się przez bramę od Powązkowskiej i boczną, tę od strony pętli autobusowej. W głównej alei nie jest chyba aż tak tłoczno, jak jeszcze przed kilku laty. A może ludzie stali się bardziej uważni i uwzględniają obecność innych?

Czytaj całość...
 

8 lipca 2015

Bronisław, prezydent na odchodnym

Nie rozumiem, dlaczego publicyści prawej strony dziwią się może nerwowym
i pośpiesznym, ale przecież - jeśli przeanalizować ich wektor oraz skutki - bardzo konsekwentnym działaniom, które prowadzą Bronisław Komorowski oraz jego kancelaria.

Czytaj całość...
 

4 lipca 2015

Kto i dlaczego sekularyzuje Amerykę?

Niedawną decyzję Sądu Najwyższego USA o rozszerzeniu na cały kraj prawa, które dotąd jedynie w części stanów pozwalało na legalizację związków jednopłciowych Dennis Prager nazwał oficjalnym końcem judeochrześcijańskiej Ameryki. Czy znany żydowski komentator ma rację?

Czytaj całość...
 

3 lipca 2015

Nie wiem gdzie

Nie wiem
gdzie teraz jesteś
swarliwy poeto
jednak wysłałem mejla
by dopełnić form struktur
manier...

Czytaj całość...
 

26 czerwca 2015

Obama zapiał o świetlanej przyszłości USA

Można jabłko nazwać gruszką, kota psem, a nierodzinę rodziną, lecz to nie zmieni faktu, że jednopłciowej parze (bez względu na intensywność uprawianego seksu) żadne dziecko się nie urodzi.

Czytaj całość...
 

19 czerwca 2015

Filip Adwent - Romantyk i realista

Wczoraj minęło dziesięć lat od zastanawiającego i do dziś nie w pełni wyjaśnionego wypadku na wiadukcie w Grójcu. W wyniku tego zdarzenia stracił życie europarlamentarzysta Filip Adwent, jego rodzice i starsza córka, oraz dwóch młodych grójczan jadących innym samochodem.

Czytaj całość...
 
<< start < poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. > koniec >>

Pozycje :: 33 - 48 z 189